Jsme parta dobrovolníků, jež “provozuje” malou kavárnu z darů lidí. Lidé nejen z našeho společenství nám darují občerstvení, které sami s láskou vyrábějí. Nosí nám domácí záviny, dorty, koláče, bublaniny, palačinky, bramboráky a celou řadu dalších pochutin. Kromě této podpory dostáváme i suroviny nezbytné pro provoz kavárny jako je mléko, cukr, skořici a další ingredience. Nejdůležitější pro provoz kavárny je kvalitní káva! Tu nakupujeme z finančních příspěvků, na kterých jsme zcela závislí. 

 Tyto produkty “prodáváme” návštěvníkům kavárny. Uvozovky, protože nejde o prodej, ale o formu Vaší dobrovolné podpory našich projektů, na které dlouhodobě sbíráme finance.  Zní to složitě, ale je to jednoduché. Potom, co si vyberete občerstvení v hodnotě 100 Kč, Vám jej obsluha připraví a dá 5 dřevěných žetonků ve tvaru ♥. Ty můžete vhodit dle svých preferencí do jedné ze čtyř kasiček. Podle počtu srdíček v kasičkách víme, kolik se na daný projekt vybralo, a kolik tedy máme poslat našim přátelům z Nadačního fondu Nehemia.

 

Štědrost je jedna z nejdůležitějších ingrediencí Misijní kavárny. Symbol srdce který dostanete od kavárníka prozrazuje další přísadu a tou je láska. Nezbytnou součástí našeho díla je víra. Věříme Bohu, ale i jedni druhému, že vybrané peníze pomohou potřebným v místech světa, kde by jeden řekl, že už není naděje. Naše kavárna se nachází v církvi Hosana ve městě Varnsdorf a je otevřená každou neděli od 10 do 12 hodin po dobu bohoslužby. 

TUTO STRÁNKU BRZY SPUSTÍME