DĚKUJEME

ZA BENEFIČNÍ KONCERT KONZERVA

Děkujeme, že jste přišli a podpořili Vánoční benefiční koncert Konzerva, který se konal 4.12. Byl to krásný a nezapomenutelný zážitek. Vděčíme za to především studentům z Konzervy za jejich výkon. Je skvělé, že existuje tolik úžasných lidí, kteří umí, a hlavně chtějí dobrovolně pomáhat.

Samozřejmě velký dík patří Vám všem, kteří jste přišli, koncert si užili a odměnili nás všechny potleskem. Dává nám to chuť dále tvořit a zlepšovat se v tom co děláme.

 
Věříme, že se brzy opět sejdeme na následující Vánočním koncertě s Náhodou 16.12.2022, od 18:00. Budeme se na Vás těšit!
 
Skrze tento koncert jsme vybrali lehce přes šest tisíc korun a přidáváme je do letošní benefice. Mezi projekty jsme peníze rozdělili podle Vašich preferencí v následujícím poměru….
0

GALERIE

Kouzelný adventní čas je za námi a na vánoční koncert nám zbyly jen krásné vzpomínky.  Doufáme, že Vás tato galerie fotografií a jednoho krátkého videa potěší.
… a na letošní advent pro Vás připravíme koncerty dva!


Tyto projekty spravuje Nadační fond Nehemia. Hosana s Nehemií několik let spolupracuje a pomáhá na vybrané projekty sbírat finance skrz Hosana Café, Misijní Kavárnu a benefičně – kulturní akce které pořádá.

TUTO STRÁNKU BRZY SPUSTÍME